Książka STRZELECTWO BOJOWE

Książka STRZELECTWO BOJOWE

  • 59,00 zł
  • szt.

Książka STRZELECTWO BOJOWE

 

Były operator jednostki antyterrorystycznej, strzelec wyborowy, wielokrotny zwycięzca prestiżowych zawodów strzeleckich. Etatowy instruktor strzelectwa, samoobrony  i stosowania ŚPB. Szkoleniowiec wojskowych i cywilnych służb specjalnych, dla którego od dwudziestu lat praca z bronią jest codziennością.

MAD LEAF

AUTOR KSIĄŻKI "STRZELECTWO BOJOWE"

 

Opis

Mam przyjemność zarekomendować Państwu podręcznik dotykający rzadko profesjonalnie opisywanej dziedziny jakim jest taktyka działania z bronią strzelecką w sytuacji zagrożenia pochodzącego od niebezpiecznego napastnika. Książka napisana przystępnym językiem przez praktyka zdobywającego wieloletnie doświadczenie w pododdziale wykonującym na co dzień zadania antyterrorystyczne i antybandyckie.

podinsp. Adam Morawski - AdamMO

 

Ta książka daje umiejętność analizowania technik, czy poglądów dotyczących strzelania, tym samym możliwość ćwiczenia tylko tych, które będą dla nas właściwe oraz pozwoli uniknąć utrwalania złych przyzwyczajeń przez nieumiejętny trening. Do osiągnięcia sukcesu pozostanie wówczas długotrwały proces kształtowania nawyków ruchowych i pamięci mięśniowej, które dopiero pozwolą działać niezawodnie w sytuacji ekstremalnej.

Mad Leaf

 

SPIS ROZDZIAŁÓW:

  1. Bezpieczeństwo
  2. Technika posługiwania się bronią
  3. Postawy strzeleckie
  4. Broń palna
  5. Balistyka końcowa
  6. Amunicja pistoletowa
  7. Amunicja kal. 12/70 do broni gładkolufowej