Kategorie

DPD

Zlokalizuj przesyłkę:

 

Kontakt z 4SHOOTER

Poniedz.:       12:00 - 19:00
Wtorek:          11:00 - 19:00
Środa:            11:00 - 19:00
Czwartek:       11:00 - 19:00
Piątki:            11:00 - 17:00
Sobota:            info / www
 
Sklep Stacjonarny
Tel.  +48 22 855-4485
Fax. +48 22 855-4490
 
e-mail:
 
 
 

Chronograf CED Millennium M2

CED-CHRONO-M2
Producent: CED (USA)
Dostępność:
szt.
1 200,00 zł1 100,00 zł

Firma CED ma zaszczyt przedstawić Państwu nowy zestaw chronografu CED M2. Nowy chronograf CED M2, stworzony na podstawie oryginalnego chronografu CED Millennium, który przez ostatnie osiem lat był standardem w branży, kontynuuje sukces swojego poprzednika.

Nowa zaawansowana technologia pozwoliła na PODWOJENIE prędkości operacyjnej chronografu CED M2 dzięki wykorzystaniu mikrokontrolera, działającego z częstotliwością 48 MHz, a także na zwiększenie zasięgu rejestrowanych prędkości z 50 fps do 7000 fps. Pojemność pamięci została zwiększona o 500%, tj. z 220 zarejestrowanych prędkości do ponad 1000. Zapamiętywane serie mogą zawierać od 1 do 500 prędkości. Możliwe jest zapamiętanie do 500 różnych serii. Dzięki rozbudowanemu systemowi cyfrowych układów scalonych CED M2 jest w stanie rejestrować prędkości w warunkach o wiele niższego poziomu oświetlenia. W czasie bezchmurnych dni wykonywanie pomiarów możliwe jest od wczesnego rana praktycznie do zachodu słońca. 
Nowa klawiatura została zaprojektowana w układzie klawiatury kalkulatora. W rzeczywistości urządzenie zostało także wyposażone w funkcję kalkulatora. Ponadto CED M2 posiada teraz funkcję „Hi-Average”, która po przyciśnięciu jednego przycisku umożliwia obliczenie średniej z trzech najwyższych prędkości w danej serii. Ta nowa funkcja sprawdza się doskonale do obliczania wskaźnika mocy (ang. power factor) podczas zawodów Międzynarodowej Federacji Strzelectwa Praktycznego (International Practical Shooting Confederation – IPSC) oraz Międzynarodowego Stowarzyszenia Pistoletu Obronnego (International Defensive Pistol Association IDPA). Dzięki wbudowanej funkcji kalkulatora rezultaty mogą zostać obliczone w prosty i szybki sposób. Oprócz tego chronograf CED M2 zawiera wiele innych funkcji i elementów, takich jak możliwość usunięcia pojedynczej serii, listwę do montażu czujników o długości 60 cm do WSZYSTKICH zastosowań, możliwość odczytania lub usunięcia wybranych serii zapisanych w pamięci, a także nowy interfejs USB. Obecnie o wiele łatwiej jest podłączyć chronograf do komputera i zgrać zapisane dane dzięki specjalnie zaprojektowanemu i zaktualizowanemu oprogramowaniu „CED USB Data Collector”. 
Opcjonalny zestaw podczerwieni pozwala na użytkowanie chronografu CED M2 w dowolnych warunkach świetlnych, nawet w całkowitej ciemności. Zewnętrzny niklowo-metalowo-wodorowy zestaw akumulatorowy umożliwia zasilanie w terenie, gdzie niedostępne jest źródło zasilania elektrycznego, aż do 8 godzin. Teraz rejestrowanie prędkości jest możliwe także wieczorem lub w czasie pochmurnych dni, gdy ilość światła jest niewystarczająca. Dobra pogoda nie warunkuje już wykonywania pomiarów. Zestaw podczerwieni firmy CED gwarantuje całkowitą elastyczność użytkowania.
Dlaczego warto wybrać chronograf CED M2?
Eleganckie, lekkie i kompaktowe wzornictwo
Zaawansowane oprogramowania i cyfrowe układy scalone, zapewniające niezwykle szybkie działanie
Trwała pamięć, pozwalająca na zapisanie ponad 1000 rezultatów strzałów w maksymalnie 500 seriach
Rejestrowanie prędkości z zakresu od 50 fps do 7000 fps
Możliwość odczytywania najwyższych, najniższych, średnich i średnich najwyższych prędkości
A ponadto:
Funkcja obliczania różnicy miedzy skrajnymi rezultatami oraz funkcja obliczania standardowej różnicy
Funkcje umożliwiające edycję i pominięcie
Wbudowany kalkulator
Funkcja obliczania wskaźnika mocy zgodnie z IPSC/IDPA
Tryb 10X, umożliwiający zapisywanie prędkości w decymetrach
Zapisywanie rezultatów w metrach lub w stopach
technologia głosowa, umożliwiająca zarówno dźwiękowe jaki i wizualne prezentowanie rezultatów
Zaawansowany system sygnalizacji błędów
Interfejs USB
Nowy program „CED USB Data Collector” w zestawie
Możliwość zasilania bateriami 9V (nie w zestawie)
Zakres temperatury roboczej od 0ºC do +50ºC
To wszystko sprawia iż jest to jedyne tego typu urządzenie dostępne obecnie na rynku!