CZ SCORPION EVO3 S1 kal. 9x19 mm wersja semi-auto

CZ SCORPION EVO3 S1 kal. 9x19 mm wersja semi-auto

  • 7 499,00 zł 5 600,00 zł
  • szt.
    Niedostępny
  • Szybkie płatności Blik.

CZ SCORPION EVO3 S1 kal. 9x19 mm wersja semi-auto (na rynek cywilny).

Do kupienia na pozwolenie: broń palna centralnego zapłony z lufami gwintowanymi do 12mm do celów sportowych i kolekcjonerskich.

 

CZ SCORPION EVO3 S1 to nowoczesny pistolet maszynowy (semi-auto) z komorą nabojową w kalibrze 9x19 używany przez siły bezpieczeństwa i armie na całym świecie. Broń cechuje wyjątkowa ergonomia, trwałość i łatwość obsługi. Ten pistolet maszynowy spełnia wymagania dla niezawodnej pracy w trudnych warunkach, zgodnie ze standardami zarówno NATO AC 225 i D14 i TPVD 637 - 81. Broń umożliwia strzelanie ogniem pojedynczych strzałów, bo jest przystosowana na rynek cywilny.

Nie wymaga żadnych narzędzi do rutynowego demontażu przy czyszczeniu i konserwacji. Niska waga i małe wymiary ułatwiają łatwe ukryte przenoszenie w pokrowcu, czy plecaku. Cechy charakterystyczne tej broni to dobre wyważenie, co umożliwia szybkie i łatwe złożenie się do przyrządów celowniczych i strzału jak i wysoką celność, długą żywotność i wysoką niezawodność funkcjonalną w każdych warunkach. Zaletą są takie cech jak w pełni oburęczna kontrola broni i cztery szyny w standardzie MIL-STD-1913 na akcesoria  wyposażony w standardzie.
Dane techniczne:

Kaliber (gwint) 9 mm Luger (9,8")
Magazynek 2 szt. 30 nb.
Konstrukcja kompozyt
Długość 410/660 mm
Długość lufy 196 mm
Wysokość 240 mm
Szerokość 97/60 mm
Waga 2,77 kg


Broń palna nie jest sprzedawana w sklepie internetowym on-line,  jest do nabycia tylko na miejscu w salonie firmowym dla osoby posiadającej aktualne zaświadczenie (promesę) uprawniające do zakupu broni. Niniejszą ofertę zamieszczamy w celu poglądowym. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub wizyty w sklepie stacjonarnym.