Kategorie

DPD

Zlokalizuj przesyłkę:

 

Kontakt z 4SHOOTER

Poniedz.:       12:00 - 19:00
Wtorek:          11:00 - 19:00
Środa:            11:00 - 19:00
Czwartek:       11:00 - 19:00
Piątki:            11:00 - 17:00
Sobota:            info / www
 
Sklep Stacjonarny
Tel.  +48 22 855-4485
Fax. +48 22 855-4490
 
e-mail:
 
 
 

Pas do IPSC i 3GUN - DAA PREMIUM

PAS-IPSC-(3GUN)-DAA-PREMIUM
Producent: DAA (HOLANDIA)
Dostępność:
  • Rozmiar
szt.
259,00 zł245,00 zł
Pas do IPSC i 3GUN - DAA PREMIUM. Super sztywny pas do IPSC
 
 
 
Pas DAA PRREMIUN posiada wszystkie zalety poprzedniej generacji długo dostępnego w ofercie pasa DAA Competition, ale posiada dodatkowe nowe cechy …

Jakość i wykonanie tego pasa uczyni każdy właściciela dumnym z jego posiadania! Oferuje on bowiem atrakcyjne w wyglądzie nowe dwutonowe taśmy na zewnętrznym pasie i tekst z logo na wewnętrznym pasie. Obejmuje on nową, unikalną formę z okienkiem na nazwę posiadacza wszytym w zewnętrznej części pasa. Teraz można włożyć informacje kontaktowe, a jeśli zapomnisz lub zgubisz swój kosztowny zestaw, uczciwy znalazca może go oddać! Nowa gumowana pętla zabezpieczająca z logo DAA uzupełnia ten luksusowy pas strzelecki.

Pasy DAA PRO dostępne są w dwutonowych kolorach: czarny, niebieski, czerwony lub srebrno-szarym.

Super sztywny pas do IPSC. Kolor: czarny. 
Proszę pamiętać, że pas wewnętrzny, ładownice i kabura zwiększają rozmiar pasa. Pamiętaj, że powinieneś mieć ok. 15-25 cm zakładki. Rozmiar podany w cm to długość całkowita, więc proszę pamiętać o wspomnianej zakładce.
 

Jak wybrać odpowiedni rozmiar pasa: (nie wybieraj na podstawie rozmiaru spodni!)

  1. Zmierz obwód swojego pasa na rzeczywistej wysokości, gdzie masz zamiar nosić pas strzelecki.
  2. Konwersja pomiarów w calach (1 cal = 2,54 cm)
  3. Zamów rozmiar pasa, który pasuje do pomiaru. Zaokrąglaj do góry: jeśli pomiar wynosi 39", zamów rozmiar pasa 40".
 
Przykład jak dobierać pas:
Rozmiar 36" 116 cm (długość całkowita) - 25 cm (zakładki) = 91 cm (rozmiar pasa strzelca). Jeśli będzie trochę więcej to też nie będzie wielkiego problemu.
Masz wątpliwości to zadzwoń do nas i zapytaj +48 22 855-4485.

Tabela Rozmiarów:
 
rozmiar pasa do zamówienia (inch) długość całkowita (cm) długość całkowita (inch)
32" 100cm 39.4"
34" 105cm 41.3"
36" 116cm 45.7"
38" 121cm 47.6"
40" 126cm 49.6"
42" 131cm 51.6"
44" 136cm 53.5"
46" 141cm 55.5"
48" 146cm 57.5"
50" 151cm 59.5"
60" 176.5cm 69.5"

 

Porównanie pasów strzeleckich:

DAA Competition w porównaniu z DAA Pro Belt

Obecnie oferujemy dwa pasy marki DAA, i chciałbym tu zwrócić uwagę na różnice między nimi i podać informacje, które są potrzebne do wyboru odpowiedniego pas DAA, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom.

Pas DAA Competition jest pasem do IPSC dostępnym na rynku od 2009 roku i stało się bardzo popularny i doceniany przez strzelców na całym świecie ze względu na jego ekstremalną sztywności. Ten pas jest bardzo twardy, co jest prawdopodobnie najważniejszą cechą pasa IPSC. Jest to doskonały wybór dla osób poszukujących podstawowej cech pod kątem wydajności.

Jednak niektórzy strzelcy, szczególnie ten z mniejszych obwodem pasa (szczupli) może stwierdzić, że jest zbyt sztywny. Niektórzy mówią, że pas nie układa się wystarczająco podążając za obrysem ciała, jak by chcieli. Dodatkowo, w celu uzyskania zwiększonej sztywności pasa, został on wykonany nieco grubsze i nieco szerszy niż w przypadku większości pasów innych producentów: wewnętrzny/zewnętrzny pas 1,5”. Oznacza to, że sprzęt (kabury, ładownice) innego producenta mogą mieć problem z przesuwaniem się na pasie, tak jak np. CR Speed może być bardzo trudne. Można to zrobić, ale jest to walka. Nie jest to problemem, jeśli planujesz używać kabury i ładownice marki GHOST i DAA, ponieważ nie ślizgają się, ale są montowane na miejscu ich przeznaczenia.

Najnowszy pas DAA PRO został zaprojektowany w celu poprawy wykończenia i ogólnego wyglądu. Zastosowane taśmy i ogólny wygląd jest bardziej luksusowy. Zmiana obejmuje gumowane (nie) haftowane logo DAA na pętli zabezpieczającej pas przed przypadkowym otwarciem w trakcie przebiegu na torze strzeleckim, i fajną nową cechę, czyli okienko na wizytówkę z nazwiskiem i numerem telefonu posiadacza pasa wbudowany w zewnętrznym pasem. To tak na wypadek, gdybyś zapomniał pasa, a uczciwy znalazca zadzwoni do Ciebie w celu zwrócenia. Niby nic takiego, ale może być przydatne.

Pas DAA PRO jest bardzo nieznacznie cieńszy i węższy niż nasz pas DAA Competition. Jest on bardziej zgodny z wymiarami stosowanymi przez innych producentów 1.5", a więc jest znacznie łatwiejsze montowanie osprzętu od innych producentów. I choć wciąż jest to sztywny pas, to nie jest tak sztywny jak nasz pas DAA Competition. Niektórzy użytkownicy wolą go bardziej do wygodnego dopasowania do ciała. Dla porównania, to chyba tylko o tzw. włosy jest bardziej sztywny niż pas marki CR Speed.

Podsumowując tak w skrócie, tych, którzy poszukują absolutnie najbardziej sztywnego dostępnego pasa, aby mieć pewność, że Twoje ładownice i kabury są solidne zamocowane, jak przemieszczasz się po torze, a planujesz wykorzystać kaburę i ładownice GHOST lub DAA (doskonały wybór!) należy patrzeć trochę dalej i kupić minimum pas DAA Competition, który posłuży na długi czas . Jednak tych, którzy szukają wyglądem bardziej luksusowego pasa, preferując może trochę bardziej elastyczny w pasie na bardziej wygodne dopasowanie i/lub planuje używać oporządzenia innych producentów, mogą również znaleźć pas DAA PRO Belt lepszych  do i swoich potrzeb.

Należy pamiętać, że oba pasy mają tą samą tabelę wymiarów i długości.