Pistolet Glock 43 Slimline kaliber 9x19 mm Para

Pistolet Glock 43 Slimline, kaliber 9x19 mm Para, NOWOŚĆ !!!

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: GLOCK-43-Slimline-9X19
  • Producent: GLOCK (AUSTRIA)
  • Waga: 0.45 kg
  • Dostępność: Ostatnie sztuki
  • 2 990,00 zł
  • szt.
    Niedostępny

Pistolet Glock 43 Slimline, kaliber 9x19 mm Para, NOWOŚĆ !!!

Pistolet GLOCK jest uniwersalnym rozwiązaniem dla osób które szukają prostej i kompaktowej konstrukcji. W latach 80’ zadebiutował w Austriackiej armii, by później stać się najpopularniejszą bronią funkcjonariuszy policji na całym świecie. Opracowany i produkowany przez GLOCK GmbH z Deutsch-Wagram w Austrii, na jego bazie powstało wiele wersji o różnym przeznaczeniu, różniących się głównie kalibrem stosowanej amunicji, wymiarami zewnętrznymi i masą. 

GLOCK jest światowym hitem i zyskał miano broni XXI wieku.

W pistoletach GLOCK zastosowano potrójny system zabezpieczenia: zewnętrzny spustowy i dwa wewnętrzne igliczne, są one kolejno zdejmowane w trakcie naciskania na język spustowy. Pozwala to na bezpieczne użytkowanie pistoletu z wprowadzonym nabojem do komory zamkowej co znacznie skraca czas użycia broni. Dodatkowo nie pozwala na ponowne napięcie i wyzwolenie mechanizmu uderzeniowego w razie niewypału.

 

Co wyróżnia GLOCKA generacji 4?

System sprężyny powrotnej która została zdublowana, dzięki czemu osiągnięto redukcję odrzutu. Odczujesz to szczególnie w czasie strzelania dynamicznego.

Zwalniacz magazynka został powiększony, teraz możesz łatwiej, wygodniej a przede wszystkim szybciej wymienić magazynek. Jeśli jesteś strzelcem leworęcznym to z pewnością docenisz jego obustronność i możliwość przełożenia na lewą stronę.

Rękojeść której faktura została tak zmodyfikowana aby zwiększyć pewność chwytu w porównaniu z starszymi generacjami Glocka. Jest tak skonstruowana aby nie niszczyć ubrań czy kabur, a jednocześnie zapewnić pewną kontrolę broni np. w czasie deszczu gdy mamy mokre dłonie.

Wymienne nakładki rękojeści dzięki którym dopasujesz chwyt do swojej dłoni. Powiększ chwyt do rozmiaru M lub L bez użycia narzędzi w jednej chwili.

 

GLOCK 43 SLIMLINE                   -               DANE TECHNICZNE:
KALIBER: 9x19mm Para
DŁUGOŚĆ BRONI: 159 mm
WYSOKOŚĆ: 108 mm
SZEROKOŚĆ: 26 mm
DŁUGOŚĆ LINiI CELOWNICZEJ: 132 mm
DŁUGOŚĆ LUFY: 86 mm
POJEMNOŚĆ MAGAZYNKÓW: 6
MASA NIEZAŁADOWANEGO PISTOLETU: 459 g
MASA PUSTEGO MAGAZYNKA*: 50 g
MASA PEŁNEGO MAGAZYNKA*: 125 g
OPÓR SPUSTU: 2,5 kg
SYSTEM ZABEZPIECZENIA: Safe Action

 

* - dane dla standardowego magazynka dołączanego do zestawu.

Broń palna nie jest sprzedawana w sklepie internetowym on-line,  jest do nabycia tylko na miejscu w salonie firmowym dla osoby posiadającej aktualne zaświadczenie (promesę) uprawniające do zakupu broni. Niniejszą ofertę zamieszczamy w celu poglądowym. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub wizyty w sklepie stacjonarnym.