Kategorie

DPD

Zlokalizuj przesyłkę:

 

Kontakt z 4SHOOTER

Poniedz.:       12:00 - 19:00
Wtorek:          11:00 - 19:00
Środa:            11:00 - 19:00
Czwartek:       11:00 - 19:00
Piątki:            11:00 - 17:00
Sobota:            info / www
 
Sklep Stacjonarny
Tel.  +48 22 855-4485
Fax. +48 22 855-4490
 
e-mail:
 
 
 

Pistolet TANFOGLIO STOCK III XTREME kal. 9x19 mm

TANFOGLIO-STOCK-III-XTREME-9X19
Producent: TANFOGLIO (WŁOCHY)
Waga: 1.2 kg
Dostępność:
szt.
8 790,00 zł

Pistolet TANFOGLIO STOCK III XTREME kal. 9x19 mm

W MAGAZYNIE

Pistolety z serii XTREME są specjalnie stuningowane łącznie ze spustem przez zespół rusznikarzy z Custom Shop firmy Tanfoglio przy wskazówkach Mistrza Świata Eric'a Greuffela. Pistolety marki TANFOGLIO z serii XTREME to jak Formuła 1, po wyjęciu z pudełka gotowe są do zawodów. STOCK III XTREME to idealny pistolet do IPSC w klasie Production.

 

              Podobny obraz 

Wersja Xtreme posiada tą samą wiekość, co STOCK III Standard i Special, ale posiada dodatkowe ulepszenia jak mp. zamek i szkielet pokryte są specjalna powłoką ceramiczną, aluminiowe okładziny chwytu Xtreme, aluminiowe stopki magazynków Xtreme, kurek szkieletowy Xtreme, żerdź Xtreme, iglica Xtreme, muszka światłowodowa Xtreme. Kupując ten pistolet nie musisz się zastanawiać gdzie i co poprawisz lub przerobisz, bo ten pistolet jest idealny, ma wszystko i nie potrzebuje żadnych przeróbek.

Samo-powtarzalny pistolet w systemie DA do IPSC w klasie Production i nie tylko. Pistolet posiada cylindryczną lufę z poligonalnym gwintem, zamek posiada duże nacięcia dla lepszego chwytu przy przeładowywaniu, powiększony i obustronny bezpiecznik, szkielet i zamek są wydłużone dla lepszego balansu, szkielet ma szynę Picatinny do montażu oświetlenia taktycznego lub celownika laserowego, powiększony zwalniacz magazynka, duży kabłąk, szczerbina w pełni regulowana. Muszka (przedni przyrząd celowniczy) montowana w systemie ""dovetail". W zestawie (pudełku) z pistoletem znajduje się: tzw. flaga bezpieczeństwa "safety flag", łącznie 4 magazynki 15 nb., zestaw do czyszczenia broni, klucz do regulacji szczerbiny i dodatkowa muszka stalowa z nakrętką i kluczem imbusowym. Wszystko zamknięte w nowym dużym ochronnym pudełku z zamkami.

Podstawowe dane techniczne:

 • Długość całkowita:     225
 • Długość lufy:            125
 • Bezpiecznik:             obustronny
 • Szczerbina:              regulowana
 • Muszka:                   światłowodowa
 • Okładziny chwytu:      aluminiowe (ryflowane) 
 • Waga:                     1200
 • Spust:                     DA/SA
 • Kaliber:                   9x19 mm
 • Pojemność mag.:     15 nb.
 • Stopka magazynka:  aluminiowa
 • Magazynki:             4 sztuki

Broń palna nie jest sprzedawana w sklepie internetowym on-line,  jest do nabycia tylko na miejscu w salonie firmowym dla osoby posiadającej aktualne zaświadczenie (promesę) uprawniające do zakupu broni. Niniejszą ofertę zamieszczamy w celu poglądowym. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub wizyty w sklepie stacjonarnym.