SORDIN left/RIGHT High Black PVC - pasywne ochronniki słuchu

SORDIN left/RIGHT High Black PVC - pasywne ochronniki słuchu

 • Dodaj recenzję:
 • Kod: 63000-04-S SORDIN leftRIGHT High
 • Producent: SORDIN AB (SZWECJA)
 • Dostępność: Jest
 • 179,00 zł
 • szt.

SORDIN left/RIGHT High Black PVC - pasywne ochronniki słuchu

 

ERGONOMICZNA DOSKONAŁOŚĆ
Legendarny Sordin left/RIGHT to pierwszy ochronnik słuchu zaprojektowany z myślą o zróżnicowaniu fizycznym ludzi. Wszystkie nasze głowy mają inny kształt, podobnie jak wielkość i położenie uszu. Dlatego postanowiliśmy rozwinąć Sordin left/RIGHT w prawdziwie uniwersalny asortyment. Ale tylko w projekcie. Pod względem funkcjonalności jest niezwykle wszechstronny, począwszy od prostych modeli pasywnych po zaawansowane modele elektroniczne, preferowane nawet przez zespoły Formuły 1.

 

Ponieważ wszyscy jesteśmy różni


Ideą stojącą za Sordin left/RIGHT było stworzenie najbardziej przyjaznych dla ludzi, wszechstronnych i wygodnych ochronników słuchu w historii! Dlatego postanowiliśmy zaprojektować prawdziwie uniwersalną gamę produktów.

 

Naprawdę ergonomiczny
Sordin left/RIGHT to pierwszy ochronnik słuchu zaprojektowany z myślą o zróżnicowaniu fizycznym ludzi. Wszystkie nasze głowy mają inny kształt, podobnie jak wielkość i położenie uszu. Dokładnie zbadaliśmy różnice i spędziliśmy cztery lata opracowując koncepcję, aby upewnić się, że ochronniki słuchu będą idealnie pasować do każdego.

Trzy poziomy tłumienia
Dzięki unikalnej ergonomicznej konstrukcji Sordin left/RIGHT tłumią hałas skuteczniej niż konwencjonalne ochronniki słuchu. Mimo to optymalne tłumienie dla każdego użytkownika zależy od jego specyficznego środowiska akustycznego. Dlatego pasywne ochraniacze Sordin left/RIGHT są dostępne w trzech modelach, każdy o innym poziomie tłumienia – niskim, średnim i wysokim.

 

 

OGÓLNE INFORMACJE
Sordin left/RIGHT High to pasywne ochronniki słuchu z wysokim poziomem tłumienia hałasu. Wersja z pałąkiem na głowę nadaje się do regularnego użytku (dostępna również w wersji na kask). Jako część renomowanej rodziny Sordin left/RIGHT, produkt posiada kilka ergonomicznych funkcji, które są unikalne dla tej marki.

ODPOWIEDNIE ZASTOSOWANIA
Ten produkt nadaje się do środowisk o wysokim poziomie hałasu, w których użytkownicy są narażeni na hałas o poziomie 110 dB(A) lub wyższym, w tym w papierniach, odlewniach, kopalniach lub na lotniskach. W ekstremalnych warunkach hałasu zaleca się łączenie ochronników słuchu z zatyczkami do uszu. Skontaktuj się z Sordin w celu uzyskania rekomendacji modelu w oparciu o rzeczywiste warunki hałasu.

KLUCZOWE CECHY
Sordin left/RIGHT High słynie z doskonałego komfortu noszenia i doskonałego tłumienia hałasu. Jak sama nazwa wskazuje, ma lustrzany kształt miseczek – który w połączeniu z ponadwymiarowymi miseczkami – zapewnia idealne dopasowanie dla wszystkich użytkowników.

 • Wysoki poziom tłumienia
 • Szeroki zakres tłumienia
 • Lustrzane wzory czasz na lewą i prawą stronę
 • Duże czasze
 • Dostępny w kolorze czarnym

 

63000-04-S

Rodzaj ochronników: Pasywne
Kolor czaszy: Czarny
Kolor pałąka: Czarny
Rodzaj pałąka: Nagłowny
Wkładki żelowe: Nie
Lampka LED: Nie
Materiał pierścieni uszczelniających: piankowe pvc
Waga (w gramach): 313
Kategoria: wysoka
NRR =: 28
SNR =: 33
H =: 33
M =: 31