Strzelba Mossberg 590A1 (53693) Tactical Tri-Rail Adjustable - 9-cio strzałowa

Strzelba Mossberg 590A1 (53693) Tactical Tri-Rail Adjustable - 9-cio strzałowa

  • 4 800,00 zł 4 490,00 zł
  • szt.
    Niedostępny

Strzelba Mossberg 590A1 (53693) Tactical Tri-Rail Adjustable - 9-cio strzałowa

Model 590A1 posiada aluminiową osłonę spustu, metalowy bezpiecznik i cięższą 20 calową lufę co daje przewagę nad modelami 500/590. Magazynek pomieści 9 naboi, dodatkowo można umieścić 2 naboje w kolbie. W standardzie strzelba wyposażona jest w przyrządy celownicze Ghost Ring. Powierzchnie metalowe broni chronione są parkeryzacją (fosforowanie), a kolba teleskopowa (regulowana) z chwytem pistoletowym wykonana jest z aluminium i wytrzymałego polimeru syntetycznego jak w popularnych karabinkach AR-15. Strzelba dedykowana wojsku i policji, stworzona do pracy w ciężkich warunkach – teraz dostępna dla cywili! Bardzo popularna wsród strzelców Ligi Sportera i innych strzelań dynamicznych.

Lufa: 20"

Kaliber 12 ga.

Przyrządy celownicze typu Ghost Ring.

Magazynek: 8 naboi + 1 do komory.

Kolba teleskopowa (regulowana) z chwytem pistoletowym wykonana jest z aluminium i wytrzymałego polimeru syntetycznego jak w popularnych karabinkach AR-15.

Bezpiecznik na górnej części komory (łatwa obsługa kciukiem dla prawo i lewo ręcznych użytkowników).

Do strzelby dołączona jest stalowa linka bezpieczeństwa zamykana na kłódkę.

 

Broń palna nie jest sprzedawana w sklepie internetowym on-line,  jest do nabycia tylko na miejscu w salonie firmowym dla osoby posiadającej aktualne zaświadczenie (promesę) uprawniające do zakupu broni. Niniejszą ofertę zamieszczamy w celu poglądowym. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub wizyty w sklepie stacjonarnym.